Kurallarımız - Travesti Zirvenin Sitesi - Ankara Travestileri, İstanbul Travestileri, Sakarya Travestileri

Giriş

Lütfen önce giriş yapınız. Üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

E-Posta

Şifre

Kurallarımız

Merhaba değerli ziyaretçi, üye ve modeller. Türkiye'nin en büyük Portal ve Arkadaşlık sitesi olan realtravesti.com'a hoşgeldiniz. Sitemiz seviye ve saygı çerçevesinde sohbet ve arkadaşlık için kurulmuştur.

KURALLARIMIZ

Öncelikle kurallarımızın hem model hemde üyeler için geçerli olduğunu söyleyerek

1: Sitemizde sohbet esnasında argo kelimeler sistem tarafından engellenmiştir küfür edenlerin üyeliği silinip ipsi banlanacaktır.!

2:  Sitemizde sohbet esnasında ücretli arayış ,  ücret söylenmesi vs kesinlikle yasaktır.! bu tür kelimeler sistemimiz tarafından engellenmiştir ancak  bu tür ücretli kelimleri kullanmaya devam eden Üye ve Modeller kim olursa olsun üyeliği birdaha açılmamak üzere kapatılıp ipsi banlanacaktır.

3: Müstehcen içerik ve pornogrofi fotoğraflar paylaşmak yasaktır.

Yasal Uyarı

1117 Sayılı Muzir ve Neşriyattan Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçüklerin web sitemizi gezmeleri YASAKTIR. Bu siteye gezmek tamamıyla sizin seçiminizdir. internet kullanıcılarının bu siteyi gezmesi ve içeriğinin izlemesi konularında hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir. 21 Yaşından Küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ve taahhüt etmiş olmaktadır. realtravesti.com Üzerinde Ekli Olan Travestiler realtravesti.com`in Sorumluluğu Altında Değildir.. realtravesti.com Sadece Kendi İçeriğinden Sorumlu Tutulur.. Fakat Ahlaki Değerler Açısından.. Sitemizde Ekli Olan Sitelerin İçeriklerinde Herhangi Bir Müstehcenlik Fark ederseniz Lütfen webajansarda@hotmail.com Adresine Site Hakkında Şikayette Bulunabilirsiniz.. Bizde O Site Hakkında Linkleri Kaldırma İşlemi Gerçekleştirebiliriz..

Anne – Baba ve ebeveyn sifatinda olan herkesin dikkatine !

Microsoft, zararli içerik tasidigina inandiginiz sitelere erisimi kisitlayan program gelistirmis ve ücretsiz olarak herkesin kullanimina sunmustur. Lütfen bu programi altta yazili adresten yükleyip bilgisayarlariniza kurunuz ! Yetiskin olmayan (-18) bireylerin korunmasina yardim ediniz ! Programi Buradan indirin!!